Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetu pulmonologicznego i alergologicznego.

Nasz gabinet jest otwarty dla wszystkich pacjentów, którzy potrzebują profesjonalnego leczenia z zakresu chorób układu oddechowego.

Zarówno pulmonolog jak i alergolog Katowice gwarantuje postawienie trafnej diagnozy, zapewnia najnowocześniejsze i najlepsze leczenie, a także zajmuje się profilaktyką różnorodnych schorzeń związanych z tą specjalizacją medyczną. W zakresie zainteresowań naszego specjalisty znajdują się m.in. takie schorzenia jak gruźlica, astma oskrzelowa czy rak płuc. Jednak zarówno pulmonologia, jak i alergologia to dziedziny bardzo szerokie, obejmujące znacznie więcej rodzajów schorzeń, które mogą Państwo leczyć w naszym gabinecie.

Leczenie w naszych gabinetach to gwarancja traktowania pacjentów w sposób profesjonalny. Stawiamy na pełne i rzetelne informowanie naszego Pacjenta o stanie jego zdrowia, sposobach i możliwościach leczenia, a także o ewentualnych powikłaniach i zagrożeniach związanych z chorobami.

Nasze gabinety urządzone są w sposób nowoczesny, posiadają sprzęt niezbędny do diagnozowania stanu zdrowia pacjentów. Zapewniamy leczenie zarówno dorosłych, jak i dzieci, w pełni dbając o komfort psychiczny naszych Pacjentów. Przyjmujemy chorych z objawami ze strony układu oddechowego, jak i z typowymi objawami alergologicznymi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Godziny przyjęć:

Pn., 16:00-20:00  – Prof. dr hab. n. med. Jerzy Kozielski

© 2024 Medipol – Katowice.