Medipol zaprasza do skorzystania z usług doświadczonych kardiologów.

Nasza kardiologia, to lekarze cieszący się uznaniem w środowisku medycznym, a zarazem lekarze doceniani przez pacjentów. Niezwykła rzetelnośćumiejętność słuchania pacjent, rzeczowość oraz trafne stawianie diagnozy, to nasze priorytety.

W zakresie świadczonych usług zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem wszelkich schorzeń i wad układu sercowo-naczyniowego (serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych).

W naszym zainteresowaniu pozostają również choroby nie związane bezpośrednio z sercem, a z układem krążenia i naczyniami krwionośnymi.

Zapewniamy kompleksowe usługi oraz profesjonalne i poparte najnowszymi badaniami i zdobyczami medycznymi leczenie. Każdy kardiolog Katowice wchodzący w skład naszego zespołu, to lekarz posiadający wieloletnie doświadczenie, potrafiący trafnie i szybko postawić dobrą diagnozę, dbający w pełni o zdrowie i bezpieczeństwo sowich pacjentów. Dzięki najlepszym specjalistom w dziedzinie kardiologii, od wielu lat pomagamy Państwu przywrócić utracone zdrowie i poprawić jakość i komfort Państwa życia, bez przykrych konsekwencji związanych z chorobami serca.

W naszej przychodni konsultujemy i leczymy pacjentów oraz zapewniamy kompleksowe badania. Posiadamy nowoczesną aparaturę i wszelki potrzebny do prawidłowego zdiagnozowania choroby i jej leczenia sprzęt. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Godziny przyjęć:


Pn., 16:00-20:00 – Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Mizia-Stec

Wt., 14:00-20:00 – Dr n. med. Sławomir Szczęśniak

Wt., 16:00-20:00 – Prof. dr hab. n. med. Janusz Drzewiecki

Wt., 15:00-20:00 – Dr n. med. Magdalena Mizia-Szubryt

Cz., 16:00-20:00 – Dr n. med. Artur Filipecki

©2022 Medipol Katowice.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.