Zapraszamy do naszego specjalistycznego gabinetu hematologii.

Doświadczony lekarz Dr n. med. Anna Harbut-Gryłka oferuje swoje usługi z zakresu szeroko rozumianej opieki hematologicznej, udzielając konsultacji i porad pacjentom. W zakresie oferowanych usług znajduje się zarówno diagnostyka, jak i leczenie pacjentów, podparte wieloletnim doświadczeniem i wiedzą naszych specjalistów. Hematolog Katowice to gwarancja postawienia dobrej diagnozy, rzeczowość i skrupulatność oraz prawidłowa opieka medyczna.

Hematologia Medipol Katowice zapewnia kompleksową diagnostykę, opiekę oraz nowoczesne leczenie chorób związanych z układem krwiotwórczym i chłonnym. Służymy fachową wiedzą, popartą najnowszymi badaniami i zdobyczami medycyny w zakresie hematologii. Naszym priorytetem jest dobro pacjenta. Leczenie odbywa się z zapewnieniem najwyższych standardów usług. Nasz lekarz hematolog szczegółowo analizuje każdy przypadek choroby, udzielając pełnych informacji pacjentowi z zakresu jej leczenia, przyczyn powstawania choroby, jak i profilaktyki. Hematolog Katowice odpowiada na wszelkie pytania, rozwiewając najmniejsze nawet wątpliwości.

Stosujemy nowoczesne metody diagnozowania i leczenia, osiągając bardzo zadowalające wyniki, dzięki czemu przychodząc do nas, trafiają Państwo w najlepsze ręce. Już dziś zachęcamy do skorzystania z naszych usług i umówienia się na poradę.


Godziny przyjęć:


Śr., 12:00-14:00 – Dr n. med. Anna Harbut-Gryłka

©2022 Medipol Katowice.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.