Zapraszamy do gabinetu ortopedycznego i traumatologicznego.

Nasz traumatolog i ortopeda Katowice z olbrzymim zaangażowaniem i wyczuciem zajmuje się schorzeniami pacjentów – zarówno diagnostyką jak i ich leczeniem.

Leczenie w gabinetach Medipol, to gwarancja świadczenia usług na wysokim poziomie. Przyjmują u nas najlepsi specjaliści ze swojej dziedziny, dając pacjentom nadzieję na życie bez bólu i na przywrócenie ich do pełnej sprawności. Zapraszamy do siebie szczególnie pacjentów cierpiących na schorzenia stawów kolanowych, stawu biodrowego oraz schorzenia kręgosłupa.

Nasi ortopedzi to prawdziwi pasjonaci, nieustannie doskonalący swoje umiejętności praktyczne i poszerzający wiedzę teoretyczną. Zajmują się każdym pacjentem w sposób całościowy, w pełni zaznajamiając się z historią choroby oraz podejmując właściwe leczenie. Wiedza i umiejętności naszych lekarzy poparta jest nie tylko licznymi szkoleniami i kursami, ale ciągłą praktyką w codziennej pracy z różnymi, często nietypowymi i ciężkimi przypadkami.

Świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie, zapewniając pełen profesjonalizm oraz komfort i całkowitą dyskrecję. Leczenie w naszych gabinetach to gwarancja traktowania pacjentów w sposób uczciwy i rzetelny, z udzielaniem pełnej informacji na temat stanu Państwa zdrowia oraz rokowań. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Godziny przyjęć:


Śr., 16:00-18:00 (2 razy w miesiącu) – dr n. med. Grzegorz Kwiatkowski
Śr., 16:00-20:00 – dr Maciej Szczęśniak

Cz., 15:00-20:00 – dr n. med. Adam Pala
Pt., 15:00-17:00 – dr Karol Pethe

©2022 Medipol Katowice.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.