Gabinet medyczny Medipol z Katowic prowadzi poradnię onkologiczną.

Wychodzimy z założenia, że rak to nie wyrok, co stało się naszą maksymą i dewizą w leczeniu i diagnozowaniu chorób nowotworowych.

Podobnie, jak każdy nasz gabinet specjalistyczny, onkologia Katowice, to starannie dobrany zespół lekarzy – specjalistów oraz personelu medycznego. Posiadamy nowoczesną aparaturę potrzebną do diagnostyki chorób nowotworowych. Nasze usługi świadczymy zawsze dbając o dobro pacjenta, dbając o jego komfort, także psychiczny.

Dzięki onkologii Medipol, każdy pacjent ma zapewnioną kompleksową opiekę medyczną – diagnostykę, leczenie, rehabilitację oraz późniejszą kontrolę. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług medycznych, dbając szczególnie o zapewnienie odpowiedniej opieki nie tylko medycznej, ale i psychicznej naszych pacjentów. Gwarantujemy rzeczowe diagnozy, pełną dyskrecję oraz najwyższą satysfakcję z usług medycznych.

Dokładnie, starannie i skrupulatnie przedstawiamy każdemu pacjentowi informacje na temat jego choroby, opisujemy sposoby leczenia, możliwe powikłania, etc. Onkologia Katowice to przede wszystkim fachowość i rzeczowość, plus doświadczenie w leczeniu chorób nowotworowych.


Godziny przyjęć:


Wt., 14:00-16:00 – prof. dr hab. n. med. Jerzy Chudek

Pt., 14:00-16:00 – dr n. med. Robert Kwiatkowski 

©2022 Medipol Katowice.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.