MEDIPOL zaprasza do skorzystania z usług gabinetu nefrologicznego.

Nasz nefrolog Katowice zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nerek, w tym: ostrych i przewlekłych stanów zapalnych układu moczowego, ostrej i przewlekłej niewydolności nerek, zaburzeń funkcji pęcherza moczowego, nietrzymania moczu, kamicy nerek i układu moczowego jak i zespołu nerczycowego.

W ramach konsultacji nasi Pacjenci liczyć mogą na profesjonalny wywiad medyczny, wykonywanie badań laboratoryjnych oraz diagnostykę obrazową. Nasz nefrolog ściśle współpracuje z lekarzami innych specjalizacji, o ile choroba pacjenta wymaga odpowiednich konsultacji. Nefrologia w prywatnym gabinecie Medipol, to najwyższa jakość świadczonych usług oraz pełna opieka medyczna.

Gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych usług, w pełni dbając o komfort naszych Pacjentów. Każdy z przypadków traktujemy z należytą dbałością i starannością, a leczenie przebiega w oparciu o najwyższe standardy i najnowszą wiedzę medyczną. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich chorych cierpiących na schorzenia z zakresu nefrologii.


Godziny przyjęć:


Wt., 14:00-18:00 – prof. dr hab. n. med. Jerzy Chudek
Śr.,  15:00-18:00 – dr n.med. Magdalena Szotowska

©2022 Medipol Katowice.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.