Świadczymy usługi lekarskie z zakresu szeroko rozumianej okulistyki.

Nasi specjaliści służą badaniami z zakresu profilaktyki oraz leczenia chorób oczu.

W zakresie naszych usług przeprowadzamy standardowe, jak i specjalistyczne badania oczu. Dobieramy odpowiednie szkła do wady wzroku, zajmujemy się leczeniem chorób oczu typu jaskra, zaćma czy nowotwory oczu, a także zajmujemy się rehabilitacją po zabiegach chirurgicznych gałki ocznej. Dzięki szybko i dobrze postawionej diagnozie nasi pacjenci szybko odczuwają wyraźną poprawę standardu ich życia, zwłaszcza dzięki zniwelowaniu wielu nieprzyjemnych skutków chorób oczu, typu ból głowy, bóle oczu, i wiele innych.

Okulista Katowice, to olbrzymie doświadczenie połączone z nowoczesnością i najnowszymi zdobyczami okulistyki. Dzięki odpowiedniemu podejściu do pacjenta, traktowanemu zawsze podmiotowo, świadczymy usługi na najwyższym poziomie, w pełni satysfakcjonując naszych pacjentów. Poza postawieniem diagnozy oraz leczeniem, lekarz okulista zadba o udzielenie Państwu szczegółowych zaleceń dotyczących sposobu postępowania w przypadku choroby oczu, a także informacji z zakresu profilaktyki.

W naszym gabinecie przeprowadzamy zarówno badania diagnostyczne, jak i zajmujemy się leczeniem poważnych schorzeń oczu. Oferujemy zatem pełen zakres usług okulistycznych świadczonych przez wykwalifikowanego specjalistę, wykorzystującego najnowocześniejsze technologie medyczne.


Godziny przyjęć:


Pn., 15:00-18:00  – dr n. med. Ewa Wróblewska Czajka

©2022 Medipol Katowice.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.