Nowoczesne leczenie schorzeń typowo laryngologicznych.

Oferujemy Państwu konsultacje w gabinecie laryngologicznym nastawionym na nowoczesne leczenie schorzeń typowo laryngologicznych, czyli chorób ucha, nosa, gardła, krtani oraz innych narządów głowy i szyi.

Laryngologia Medipol cieszy się dużym uznaniem pacjentów z uwagi na kompleksowe podejście do ich problemów. Diagnozujemy dolegliwości, ustalamy ich przyczynę oraz podejmujemy leczenie w oparciu o najnowsze wyniki badań z zakresu laryngologii. Zajmujemy się diagnozowaniem zarówno osób dorosłych, jak i dzieci, szczególnie zaś nastawieni jesteśmy na leczenie wszelkich problemów związanych ze słuchem.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zarówno postawienie prawidłowej diagnozy jak i leczenie przebiega zdecydowanie w sposób łatwiejszy, prostszy i szybszy. Leczymy ostre i przewlekłe choroby zatok,gardła,krtani i uszu. Szczycimy się doświadczeniem oraz sukcesami na polu laryngologicznym, mogąc pochwalić się wieloma zadowolonymi i wyleczonymi Pacjentami, których jakość życia uległa zdecydowanej poprawie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z fachowych konsultacji i porad laryngologicznych. Wykonujemy pełną diagnostykę laryngologiczną, oraz zabiegi ambulatoryjne. Jeśli więc borykają się Państwo z wymienionymi przez nas problemami, służymy fachową pomocą.


Godziny przyjęć:


Wt., 12:00-14:00  – dr n. med. Katarzyna Przytuła-Kandzia

©2022 Medipol Katowice.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.