Prywatny gabinet medyczny Medipol zaprasza do skorzystania z usług oferowanych przez nowoczesny, w pełni profesjonalny gabinet reumatologiczny.

Reumatolog Katowice, dr n. med. Iwona Piwowarska, przyjmuje Pacjentów w każdy poniedziałek od godziny 13:00 do 20:00. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich Pacjentów cierpiących na dolegliwości zapalne i zwyrodnieniowe tkanki łącznej, stawów a także kości. Nasza reumatologia najczęściej spotyka się z dolegliwościami typu zapalenia stawów, artretyzm i zwyrodnienia stawów, jednak nieobce są nam i inne, mniej powszechne choroby.

Jesteśmy nowoczesnym gabinetem medycznym świadczącym usługi medyczne na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem najnowszego stanu badań nie tylko z dziedziny reumatologii, ale i dziedzin pokrewnych, działając zawsze dla dobra Pacjenta i jego komfortu psychicznego a także fizycznego. Dzięki temu udaje nam się przynieść ulgę w Państwa codziennym życiu, a także podnieść jego komfort i na nowo pokazać czym jest życie bez bólu.

W gabinecie reumatologicznym Medipol otrzymają Państwo profesjonalną opiekę medyczną, dowiecie się wszystkiego na temat swojej choroby, a także pomożemy Wam walczyć z jej przyczynami i nieprzyjemnymi konsekwencjami. Zapewniamy dostęp do profesjonalnie wyposażonego gabinetu oraz do leczenia według najnowszych i najlepszych standardów, gwarantujących błyskawiczną diagnostykę i skuteczne leczenie nawet choroby w zaawansowanym już stadium.