Gabinet medyczny Medipol z Katowic prowadzi poradnię onkologiczną. Wychodzimy z założenia, że rak to nie wyrok, co stało się naszą maksymą i dewizą w leczeniu i diagnozowaniu chorób nowotworowych. Onkolog Katowice, dr n. med. Robert Kwiatkowski, zajmuje się schorzeniami nowotworowymi, ich rozpoznawaniem i leczeniem. Naszym specjalistą od chemioterapii jest natomiast Prof. dr hab. n. med. Jerzy Chudek.

Podobnie, jak każdy nasz gabinet specjalistyczny, onkologia Katowice, to starannie dobrany zespół lekarzy – specjalistów oraz personelu medycznego. Posiadamy nowoczesną aparaturę potrzebną do diagnostyki chorób nowotworowych. Nasze usługi świadczymy zawsze dbając o dobro pacjenta, dbając o jego komfort, także psychiczny.

Dzięki onkologii Medipol, każdy pacjent ma zapewnioną kompleksową opiekę medyczną – diagnostykę, leczenie, rehabilitację oraz późniejszą kontrolę. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług medycznych, dbając szczególnie o zapewnienie odpowiedniej opieki nie tylko medycznej, ale i psychicznej naszych pacjentów. Gwarantujemy rzeczowe diagnozy, pełną dyskrecję oraz najwyższą satysfakcję z usług medycznych.

Dokładnie, starannie i skrupulatnie przedstawiamy każdemu pacjentowi informacje na temat jego choroby, opisujemy sposoby leczenia, możliwe powikłania, etc. Onkologia Katowice to przede wszystkim fachowość i rzeczowość, plus doświadczenie w leczeniu chorób nowotworowych.

Prof. dr hab. n. med. Jerzy Chudek przyjmuje pacjentów we wtorki w godzinach 14:00 – 18:00.

Dr n. med. Robert Kwiatkowski przyjmuje pacjentów w piątki w godzinach 14:00 – 15:30.

Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszych usług.