Medipol to nowoczesne gabinety lekarskie z wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu neurologicznego wszystkich Pacjentów pragnących skonsultować stan swojego zdrowia w komfortowych warunkach pod okiem wybitnego specjalisty z wieloletnim doświadczeniem.

Nasza neurologia oferuje kompleksowe leczenie i diagnostykę schorzeń neurologicznych, lecząc między innymi stwardnienie rozsiane, migrenę, nerwicę, bóle głowy, bóle kręgosłupa, chorobę Parkinsona, padaczkę, udar mózgu, chorobę Alzheimera, zaburzenia pamięci i intelektu, a także wiele jeszcze innych schorzeń neurologicznych, zarówno typowych, jak i rzadko spotykanych.

Neurologia Medipol to neurologia zajmująca się schorzeniami osób dorosłych. Nasz neurolog Katowice dr n. med. Aleksandra Liska przyjmuje pacjentów w czwartki od godziny 15:00 do 20:00. To doświadczona specjalistka o wieloletnim doświadczeniu i świetnym kontakcie z Pacjentem. Rzetelność, fachowość i rozległa wiedza, to olbrzymie atuty Pani doktor, która dba o zdrowie naszych Pacjentów.

Stawiamy na rzeczowość i fachowość oraz pełną informację Pacjenta o stanie jego zdrowia, a także na udzielenie wszelkich informacji na temat profilaktyki i sposobów leczenia. Profesjonalizm połączony z doświadczeniem oraz szeroką wiedzą umożliwia stawianie profesjonalnych i szybkich diagnoz, co zdecydowanie ułatwia i przyspiesza leczenie.

W naszych gabinetach mogą liczyć Państwo na kompleksowe podejście do Państwa zdrowia oraz kompleksową diagnostykę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.