Dobry Nefrolog Katowice: 

Prof. dr hab. n. med. Jerzy Chudek ⇒ wtorki – 14:00-18:00

Dr n med. Magdalena Szotowska ⇒ środy – od godz. 15:00

Rejestracja

Umów termin konsultacji

MEDIPOL zaprasza do skorzystania z usług gabinetu nefrologicznego. Nasz nefrolog Katowice zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób nerek, w tym: ostrych i przewlekłych stanów zapalnych układu moczowego, ostrej i przewlekłej niewydolności nerek, zaburzeń funkcji pęcherza moczowego, nietrzymania moczu, kamicy nerek i układu moczowego jak i zespołu nerczycowego.

W ramach konsultacji nasi Pacjenci liczyć mogą na profesjonalny wywiad medyczny, wykonywanie badań laboratoryjnych oraz diagnostykę obrazową. Nasz nefrolog ściśle współpracuje z lekarzami innych specjalizacji, o ile choroba pacjenta wymaga odpowiednich konsultacji. Nefrologia w prywatnym gabinecie Medipol, to najwyższa jakość świadczonych usług oraz pełna opieka medyczna.

Jednym z naszych specjalistów w dziedzinie nefrologii jest prof. dr hab. n. med. Jerzy Chudek, który przyjmuje pacjentów we wtorki w godzinach 14:00 – 18:00.

szotowska_200Konsultacje prowadzi również nasza druga specjalistka: dr.n.med. Magdalena Szotowska, która przyjmuje Państwa w każdą środę od godziny 15:00. Dzięki dużemu doświadczeniu zdobytemu m.in. w pracy klinicznej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, posiada wiedzę i umiejętności pomagające diagnozować oraz odpowiednio leczyć nawet najtrudniejsze przypadki medyczne.

Gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo oferowanych usług, w pełni dbając o komfort naszych Pacjentów. Każdy z przypadków traktujemy z należytą dbałością i starannością, a leczenie przebiega w oparciu o najwyższe standardy i najnowszą wiedzę medyczną. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich chorych cierpiących na schorzenia z zakresu nefrologii.