Gabinety specjalistyczne Medipol to nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie, ze specjalistami najwyższej klasy w swojej dziedzinie. Oferujemy Państwu konsultacje w gabinecie laryngologicznym nastawionym na nowoczesne leczenie schorzeń typowo laryngologicznych, czyli chorób ucha, nosa, gardła, krtani oraz innych narządów głowy i szyi.

Laryngologia Medipol cieszy się dużym uznaniem pacjentów z uwagi na kompleksowe podejście do ich problemów. Diagnozujemy dolegliwości, ustalamy ich przyczynę oraz podejmujemy leczenie w oparciu o najnowsze wyniki badań z zakresu laryngologii. Zajmujemy się diagnozowaniem zarówno osób dorosłych, jak i dzieci, szczególnie zaś nastawieni jesteśmy na leczenie wszelkich problemów związanych ze słuchem.

Nasz laryngolog Katowice dr n. med. Bogdan Kolebacz przyjmuje pacjentów w czwartki od godziny 15:30 do 17:00.

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zarówno postawienie prawidłowej diagnozy jak i leczenie przebiega zdecydowanie w sposób łatwiejszy, prostszy i szybszy. Leczymy ostre i przewlekłe choroby zatok,gardła,krtani i uszu. Szczycimy się doświadczeniem oraz sukcesami na polu laryngologicznym, mogąc pochwalić się wieloma zadowolonymi i wyleczonymi Pacjentami, których jakość życia uległa zdecydowanej poprawie.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z fachowych konsultacji i porad laryngologicznych. Wykonujemy pełną diagnostykę laryngologiczną, oraz zabiegi ambulatoryjne. Jeśli więc borykają się Państwo z wymienionymi przez nas problemami, służymy fachową pomocą.