Prywatny Gabinet Lekarski Medipol Katowice zaprasza do skorzystania z usług doświadczonych lekarzy specjalistów kardiochirurgów. Nasza kardiochirurgia, to zespół wybitnych specjalistów, posiadających wieloletnie doświadczenie w leczeniu operacyjnym serca i naczyń krwionośnych. Prowadzimy kardiochirurgię dorosłych, skierowaną na leczenie wad wrodzonych i nabytych układu sercowo-naczyniowego i choroby wieńcowej.

Kardiochirurg Katowice to gwarancja specjalistycznego leczenia, najnowocześniejszych metod pracy, ogromnej wiedzy i doświadczenia naszych lekarzy – specjalistów. Nasz gabinet zapewnia Państwu rzetelną diagnozę oraz leczenie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń kardiochirurgicznych. Dzięki specjalistom, w których ręce trafią Państwo w poradni kardiochirurgicznej Medipol, zapewniamy bezpieczeństwo i fachowość. Jesteśmy wysoko specjalistyczną jednostką służby zdrowia, pieczołowicie dbającą o dobro naszych pacjentów. Nasi lekarze specjaliści wykazują olbrzymią skuteczność w leczeniu, dlatego śmiało mogą Państwo oddać się w ich ręce.

Kardiochirurgia Katowice czynna jest we wtorki, czwartki i piątki w godzinach popołudniowych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

—-

Godziny przyjęć:

Śr., 15:30-18:00 – Dr hab. n. med. Marek Cisowski
Czw., 16:00-18:00 – Prof. dr hab. n. med. Marek Deja
Pt., 14:00-18:00 (raz w miesiącu) – Prof. dr hab. n .med. Andrzej Bochenek
Pt., 16:00-18:00 – Prof. dr hab. n. med. Marek Jasiński