W Prywatnym Gabinecie Lekarskim Medipol otrzymają Państwo pomoc z zakresu gastroenterologii, czyli dziedziny zajmującej się schorzeniami i czynnościami układu pokarmowego: przełyku, żołądka, jelit, odbytu i gruczołów trawiennych (wątroba, trzustka) oraz dróg żółciowych.

Gastroenterologia w Gabinecie Medipol to gwarancja usług medycznych na najwyższym poziomie. Gastroenterolog Katowice dr n. med. Katarzyna Roj oraz dr n. med. Barbara Duda-Raszewska przyjmują swoich pacjentów odpowiednio w każdy czwartek i środę po godz. 16, zapewniając im komfort podczas przeprowadzanych badań, dyskrecję, a także rzetelną diagnozę i najnowocześniejsze leczenie.

Oferujemy szybką diagnostykę i zapewniamy fachową opieką nad pacjentami ze schorzeniami przewodu pokarmowego, a także dostęp do wszelkich potrzebnych badań. Wykonujemy gastroskopie, kolonoskopie, usg jamy brzusznej, zabiegi endoskopowe oraz badania laboratoryjne. Nasza pomoc nie ogranicza się wyłącznie do diagnozy i późniejszej opieki medycznej. Naszym zadaniem jest również rzetelne poinformowanie pacjenta o stanie jego zdrowia, rokowaniach, ewentualnych zagrożeniach i komplikacjach.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonanie pełnego zakresu badań diagnostycznych i zabiegów endoskopowych w zakresie układu pokarmowego. Stosujemy najnowocześniejsze metody terapii farmakologicznej schorzeń gastroenterologicznych dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy tak praktycznej, jak i teoretycznej przez naszego specjalistę. Zapraszamy do skorzystania z usług poradni.

—-

Godziny przyjęć gastroenterologów:

 

Śr., od 16:00 –  Dr n. med. Barbara Duda-Raszewska
Czw., od 16:00 – Dr n. med. Katarzyna Roj