Cierpisz na cukrzycę lub podejrzewasz, że możesz na nią chorować? Zapraszamy na konsultację w naszej prywatnej przychodni Medipol Katowice. Wiedząc, jak cenne jest Twoje zdrowie, dołożymy wszelkich starań, by jego stan był zadowalający, a choroba jaką jest cukrzyca nie utrudniała Ci codziennego funkcjonowania.

Doświadczony lekarz – diabetolog, Małgorzata Kozioł, to specjalistka w dziedzinie leczenia chorób cukrzycy. To lekarz z ogromnym doświadczeniem, wiedzą oraz empatią. Z wyczuciem podchodzi do każdego pacjenta, dobierając dla niego najodpowiedniejszą formę leczenia. Nasz diabetolog Katowice zapewnia maksimum opieki, komfort i poczucie, iż w swojej chorobie nie jesteś sam. Dzięki odpowiedniemu podejściu tak lekarza, jak i całego zaplecza medycznego, leczenie przebiega sprawnie i bezproblemowo, a korzystanie z usług naszej przychodni to czysta przyjemność.

Nie jesteśmy przychodnią, w której będziesz tylko kolejnym numerem w statystyce. Do każdego pacjenta podchodzimy bowiem podmiotowo, rozpoczynając leczenie od dogłębnego wywiadu, na fachowym leczeniu kończąc. Dbamy o to, by każdy pacjent został odpowiednio przygotowany do walki ze swoją dolegliwością, edukując w zakresie samej choroby, diety, jak i obsługi glukometrów, czy nauki podawania insuliny.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Prosimy o wcześniejszy kontakt z Rejestracją w celu umówienia wizyty do lekarza diabetologa, który przyjmuje pacjentów dwa razy w miesiącu, w poniedziałki od 16:30.

Do lekarza diabetologa można rejestrować się wyłącznie telefonicznie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 13 do 19.

Każda konsultacja w gabinecie specjalistycznym jest wizytą odpłatną.

Rejestracja

Umów się na konsultację